• +90 342 343 88 64
  • info@cinarsuaritma.com

Çınar Havuz ve Su Teknoloji Ürünleri

Çınar Endustriyel Su Arıtma Sistemlerinın amacı sudan kaynaklı endüstriyel sorunların, müşterimizin sağlığına, çevremize, dünyamıza daha fazla zarar vermeden, en kalıcı ve ekonomik şekilde çözülmesidir. Kaliteli su içmek herkesin hakkı biz bu hakkı müşterilerimize en iyi şekilde sunmaktayız. Çınar Endustriyel Su Arıtma Sistemleri dünya çapında üretilen ve pazarlanan ürünlere yenilikçi teknoloji ve enerji tasarruflu çözümler uygulayan lider firmadır. Dürüstlük, yenilikçilik ve müşteri memnuniyeti değerlerini kendi bünyesinde benimseyerek hizmet vermekteyiz.

Çınar Su, insan sağlığını korumaya, her ihtiyaca uygun çözümleri üreterek müşterilerini memnun edecek çözümler sunmayı kendine görev edinmiş bir firma olarak hizmetinizdedir. Çınar Su Arıtma Sistemleri olarak sahip olduğumuz deneyim ile yüksek kalitede hizmet veriyoruz. İnsanların sağlığını doğrudan etkileyen bu denli önemli bir konuda onlar için en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

Mühendislik ve Dizayn

Faaliyetlerini müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmektedir.

Taahhüt ve İmalat

Taahhüt hizmetlerini de büyükbir
başarıyla yürütmekteyiz.

Servis Hizmeti

Ürünlermizin satışı sonrasında 7/24
servis hizmeti vermekteyiz

Satış ve Yedek Parça

Ürünlerimiz satış sonrasında yedek
parça hizmeti vermekteyiz.

Ürünlerimiz

Çınar su arıtma dünya çapında üretilen ve pazarlanan ürünlere yenilikçi teknoloji ve enerji tasarruflu çözümler uygulayan lider firmadır. Dürüstlük, yenilikçilik ve müşteri memnuniyeti değerlerini kendi bünyesinde benimseyerek hizmet vermekteyiz.